چگونه می توان معاملات خرید بیت کوین را ردیابی کرد؟

چگونه می توان معاملات خرید بیت کوین را ردیابی کرد؟

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

چگونه می توان معاملات خرید بیت کوین را ردیابی کرد؟

چگونه می توان معاملات خرید بیت کوین را ردیابی کرد؟

قیمت فروش بیت کوین

برخلاف بانک ها ، یافتن اطلاعات در مورد جزئیات مربوط به معاملات در حال انجام و پردازش – و همچنین مواردی که به اتمام رسیده اند – در این شبکه دشوار است. بلاکچین (blockchain) سطح شفافیت بسیار بیشتری را ارائه می دهد.

هر کسی می تواند اطلاعات را بر اساس آدرس های خاص بیت کوین (Bitcoin) ، شماره های بلاک و هش معاملات جستجو کند. این ، هنگامی که با کاوشگرهای کیف پول همراه باشد ، بدین معنی است که می توان بین آدرس ها و کیف پول هایی که برای نگهداری بیت کوین (Bitcoin) استفاده می شود ، پیوند برقرار کرد.

مطمئناً ، هنگامی که نگران این هستید که کریپتوی شما به مقصد مناسب رفته باشد – یا این که آیا معامله تأیید شده است یا خیر ، این قابلیت بسیار مفید خواهد بود. اما لازم به یادآوری است که این ابزارها برای سازمان های اجرای قانون که در تلاش برای جلوگیری استفاده از بیت کوین (BTC) برای موارد غیرقانونی هستند نیز عملی است.

آیا مزایایی برای ردیاب های معامله وجود دارد؟

تعداد فوق العاده ای از برنامه های بالقوه در این زمینه وجود دارد.

هنگامی که از اکسچنج کریپتو استفاده می کنید ، ردیاب های معامله می توانند به شما کمک کنند دوباره بررسی کنید که آیا پلتفرم معاملاتی آن ها به طور عادی کار می کند ، و این که یک معامله چه مدت طول می کشد تا نهایی شود. این امر می تواند اطلاعات ارزشمندی را قبل از پرداخت فراهم کند ، زیرا تأخیرهای طولانی ممکن است به این معنا باشد که شما تصمیم بگیرید از یک ارائه دهنده دیگرخدمات استفاده کنید.

این امکان وجود دارد که تکیه بر برخی از این ردیاب ها به شما کمک کند تا از منظر مالیات نیز آماده تر باشید و به راحتی نحوه عملکرد پورتفولیوی (portfolio) کریپتوی خود را ارزیابی کنید. در سناریوی ترسناکی که کریپتو به اشتباه ارسال شده باشد ، شما همچنین می توانید دریابید که کریپتو به کدام آدرس اشتباهی ارسال شده است. اما متأسفانه ، این به هیچ وجه تضمینی نیست که شما وجوه خود را پس خواهید گرفت.

چگونه می توانم از معاملات اجرا نشده و بسر طولانی جلوگیری کنم؟

برای شروع ، اطمینان از پرداخت هزینه های کافی مهم است.

با گذشت سال ها ، تعداد تراکنش هایی که از طریق شبکه ی بیت کوین (Bitcoin ) انجام می شود ، همچنان در حال افزایش است. این بدان معناست که ماینر ها معاملات با هزینه های بالاتر از جمله این موارد را در اولویت بلاک های خود قرار می دهند.

هنگامی که معامله کریپتو با هزینه کمتری ارسال شود ، تایید آن می تواند ساعت ها ، روزها و هفته های بسیاری طول بکشد. چنین تاخیرهای طولانی به طور معمول نشان می دهد که معامله به طور مستمر انجام می شود و ماینر ها انگیزه ای برای تکمیل و ترخیص آن ندارند. در نتیجه ، معامله همچنان منتظر می ماند و مدت ها صبر می کند تا یک بلاک به آن رسیدگی کند.

کیف پول های کریپتو – و برخی از اکسچنج ها – به کاربران کمک می کنند تا همان اولین بار بهترین فرصت انجام معامله خود را به دست آورند. برخی از فعالیت های شبکه را نظارت می کنند و هزینه های پویا را اعمال می کنند ، به این معنی که هزینه های اضافه شده به هر معامله بر اساس میزان شلوغی کارهای ماینرها در نوسان است. همچنین اگر عجله دارید ، می توانید هزینه بالاتری را برای افزایش شانس اجرای سریع معامله ی خود اضافه کنید. برعکس ، اگر عجله ای ندارید ، می توانید در پرداخت هزینه های خود صرفه جویی کنید و بپذیرید که ممکن است انجام معامله اندکی بیشتر طول بکشد تا وجوه شما به گیرنده برسد.

چرا تراکنش های بیت کوین (Bitcoin ) اینقدر طول می کشد؟

مشکل مقیاس پذیری مدت زمان طولانی است که در شبکه بیت کوین (Bitcoin ) مطرح شده است.

برای اینکه معامله نهایی شود ، معمولاً باید شش بار قبل از ارسال به گیرنده تأیید شود. این امر ، هنگامی که با میزان بالای تقاضا که قبلاً به آن اشاره شده است ، همراه شود ، بدان معنی است که می تواند از ۱۰ دقیقه تا یک روز در هر جایی طول بکشد تا معاملات انجام شوند – یا حتی در برخی شرایط این زمان حتی طولانی تر هم می شود.

مسئله ی مقیاس پذیری بیت کوین (Bitcoin) سال هاست که یک مشکل محسوب می شود. این شبکه فقط قادر به پردازش تقریباً هفت معامله در هر ثانیه است ، به این معنی که در مقایسه با شبکه هایی از قبیل ویزا (Visa) ، حجم آن بسیار کم تر است. راهکارهایی همچون لایتنینگ نتورک ، که لایه ی دیگری به بلاکچین blockchain() اضافه می کند تا بتواند پرداخت های فوری را با هزینه کمتری پرداخت کند ، معرفی شده است ، اما باید بگوییم که حتی این راه حل ها نیز سطح کشش مورد انتظار را ندارند.

آیا معاملات بیت کوین قابل فسخ (Bitcoin) هستند ؟

این یک سوال بسیار متداول است ، و اما پاسخ آن خیر است.

بلاکچین ها (Blockchain) طوری طراحی شده اند که برگشت ناپذیر هستند و به محض انجام معامله در یک شبکه ، کنترل از دست شما خارج می شود.

به همین دلیل لازم است قبل از ارسال تراکنش های کریپتو با ارزش بالا ، دوباره و سه باره ، بررسی و چک انجام شود تا اطمینان حاصل شود که شما هیچ گونه اشتباه تایپی در آدرس نداشته اید. همچنین لازم است تأیید کنید که مقدار مناسب کریپتو را ارسال می کنید.

چگونه می توانم از روند اجرای معاملات کریپتوی خود مطلع شوم ؟

برخی اکسچنج های کریپتو با هدف ارائه ی شفافیت کامل به کاربران خود اجرا می شوند.

این نگرش نسبت به شفافیت می تواند به ویژه برای کاربرانی که برای اولین بار از بیت کوین (Bitcoin) و سایر کریپتوکارنسی ها استفاده می کنند مفید باشد.

هیت بیت کوین (HitBTC) ، که خود به عنوان یکی از پیشرفته ترین اکسچنج های کریپتو در بازار ، شناخته شده است ، مانیتور سیستمی ایجاد کرده است که آمارهای مربوط به معاملات ورودی و خروجی برای هر یک از کریپتوکارنسی های پشتیبانی شده توسط آن را نشان می دهد. زمان پردازش برای ۱۰۰ معامله ی اخیر در آن ارائه شده است – جزئیات و آهسته ترین و سریع ترین زمان اجرا و همچنین میانگین برای گروه نمایش داده می شود. اطلاعات مربوط به عملیات تعمیر و نگهداری و همچنین به روزرسانی هایی را در مورد هرگونه پیشرفت در پلتفرم ارائه می دهد که می تواند به طور خلاصه بر معاملات تأثیر بگذارد.

منبع : https://dollarypto.com/?p=1205


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای krischat.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:krischat.ir | نقشه سایت